Факультативтік сабақтардың кестесі. Расписание факультативных занятий

 

Сабақ кестесі

IІ жарты жылдықтағы факультативтік сабақтар

 2 МВ 1 (қазақ) тобы

кешкі оқу бөлімі

02.20 ж. – 05.03.20 ж.

Апта күндері Сағаты  

Пәндер, күні

 

Дүйсенбі

15 00 – 17 00 Кәсіпкерлік және бизнес негіздері  03/02 -16/03;
 
 
 

Сейсенбі

15 00 – 17 00
 
 
 
 

Сәрсенбі

 

 

15 00 – 17 00 Кәсіпкерлік және бизнес негіздері  05/02 – 11/03;
 
 
 
Бейсенбі 15 00 – 17 00
 
 
 
Жұма 15 00 – 17 00
 
 
 
Сенбі 15 00 – 17 00
 
 
 
  Пәндер  

Оқытушының аты,жөні  

                                        

 

Базасы

Кәсіпкерлік және бизнес негіздері Тапишева Г.Б. «Эмили» МО

 

 

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий на IІ полугодие

Группа 2 МВ 2  (рус)

 

        с   02. 02.20г. по  05.03.20 г.

Дни   недели  

Часы

                                      

                                        Предмет,   Дата

 Понедельник 15 00 – 17 00
 
 
 
 

Вторник

15 00 – 17 00 Основы предпринимательства и бизнеса  с 04/02 по 10/03;
 
 
 
 

Среда

15 00 – 17 00
 
 
 
 

Четверг

15 00 – 17 00 Основы предпринимательства и бизнеса  с 06/02 по 12/03;
 
 
 
Пятница 15 00 – 17 00
 
 
Суббота 15 00 – 17 00
 
 
 
 

  

 Предмет

 

 

Ф.И.О. препод.

       

         

       База

 

Основы предпринимательства и бизнеса

 

Тапишева Б.К.

 

МЦ «Эмили»

 

 

 

Сабақ кестесі

IІ жарты жылдықтағы теориялық сабақтар

 3 МВ 1 (қазақ) тобы

кешкі оқу бөлімі

02.20 ж. – 22.02.20 ж.

Апта күндері Сағаты  

Пәндер, күні

 

Дүйсенбі

15 00 – 17 00 Биостатистика негіздері  03/02 -17/02;
 
 
 

Сейсенбі

15 00 – 17 00
 
 
 
 

Сәрсенбі

 

 

15 00 – 17 00 Биостатистика негіздері  05/02 – 12/02;
 
 
 
Бейсенбі 15 00 – 17 00
 
 
 
Жұма 15 00 – 17 00
 
 
 
Сенбі 15 00 – 17 00
 
 
 
    

 Пәндер

 

Оқытушының аты,жөні  

                                        

 

Базасы

Биостатистика негіздері Тажикова Д.Т. «Эмили» МО

 

 

Сабақ кестесі

IІ жарты жылдықтағы теориялық сабақтар

 3 МВ 2 (қазақ) тобы

кешкі оқу бөлімі

02.20 ж. – 22.02.20 ж.

Апта күндері Сағаты  

Пәндер, күні

 

Дүйсенбі

15 00 – 17 00 Биостатистика негіздері  03/02 -17/02;
 
 
 

Сейсенбі

15 00 – 17 00
 
 
 
 

Сәрсенбі

 

 

15 00 – 17 00 Биостатистика негіздері  05/02 – 12/02;
 
 
 
Бейсенбі 15 00 – 17 00
 
 
 
Жұма 15 00 – 17 00
 
 
 
Сенбі 15 00 – 17 00
 
 
 
    

 Пәндер

 

Оқытушының аты,жөні  

                                        

 

Базасы

Биостатистика негіздері Сүгүрбаева Л.К. «Эмили» МО

 

 

Р А С П И С А Н И Е

Теоретических занятий на IІ полугодие

Группа 3 МВ 3  (рус)

 

  с   02. 02.20г. по  22.02.20 г.

Дни   недели  

Часы

                                      

                                        Предмет,   Дата

 Понедельник 15 00 – 17 00
 
 
 
 

Вторник

15 00 – 17 00 Основы биостатистики  с 04/02 по 18/02;
 
 
 
 

Среда

15 00 – 17 00
 
 
 
 

Четверг

15 00 – 17 00 Основы биостатистики  с 06/02 по 13/02;
 
 
 
Пятница 15 00 – 17 00
 
 
Суббота 15 00 – 17 00
 
 
 
 

  

 Предмет

 

 

Ф.И.О. препод.

       

         

       База

 

Основы биостатистики

 

Сугурбаева Л.К.

 

МЦ «Эмили»

 

        

   Сабақ кестесі

 3 МВ 1\1 (қазақ) тобы

«Мейірбике ісі» 0302000 мамандығы,  кешкі оқу бөлімі 

2019 – 2020 оқу жылының IІ жарты жылдықтағы факультативті сабақтары

 

  

Пәндер Оқытушының аты,жөні Базасы Өткізу күндері
Биостатистика негіздері Тажикова Д.Т. №7 ҚКА 24/02; 27/02; 02/03; 05/03; 10/03; 13/03; 16/03; 20/03; 27/03; 30/03;

 **** Сабақтың басталуы  15.00- ден 17.00;

 

 

   Сабақ кестесі

 3 МВ 1\2 (қазақ) тобы

«Мейірбике ісі» 0302000 мамандығы,  кешкі оқу бөлімі 

2019 – 2020 оқу жылының II жарты жылдықтағы факультативті сабақтары

 

Пәндер Оқытушының аты,жөні Базасы Өткізу күндері
Биостатистика негіздері Тажикова Д.Т. №7 ҚКА 25/02; 28/02; 03/03; 06/03; 11/03; 14/03; 17/03; 26/03; 28/03; 31/03;

 **** Сабақтың басталуы  15.00- ден 17.00;

                                                                        

Сабақ кестесі

 3 МВ 2\1 (қазақ) тобы

«Мейірбике ісі» 0302000 мамандығы,  кешкі оқу бөлімі 

2019 – 2020 оқу жылының IІ жарты жылдықтағы факультативті сабақтары

   

Пәндер Оқытушының аты,жөні Базасы Өткізу күндері
Биостатистика негіздері Сугурбаева Л.К. №7 ҚКА 24/02; 27/02; 02/03; 05/03; 10/03; 13/03; 16/03; 20/03; 27/03; 30/03;

 **** Сабақтың басталуы  15.00- ден 17.00;

 

   Сабақ кестесі

 3 МВ 2\2 (қазақ) тобы

«Мейірбике ісі» 0302000 мамандығы,  кешкі оқу бөлімі 

2019 – 2020 оқу жылының IІ жарты жылдықтағы факультативті сабақтары

 

  

Пәндер Оқытушының аты,жөні Базасы Өткізу күндері
Биостатистика негіздері Сугурбаева Л.К. №7 ҚКА 25/02; 28/02; 03/03; 06/03; 11/03; 14/03; 17/03; 26/03; 28/03; 31/03;

**** Сабақтың басталуы  15.00- ден 17.00;

                                                                                    

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий для студентов 3 курса группы №3

(3 МВ 3)

по специальности 0302000 «Сестринское дело» вечерней формы обучения

на IІ полугодие 2019 – 2020 учебного года

 

Название предмета ФИО преподавателя База Даты проведения
Основы биостатистики Сугурбаева Л.К. №7 ГКБ 26/02; 04/03; 12/03; 18/03; 01/04; 04/04; 06/04; 10/04; 13/04; 17/04;

 

**** Начало занятий с 15.00 до 17.00;

 

      

Сабақ кестесі

II жарты жылдықтағы факультативті сабақтар

 3 СД 1 (қазақ) тобы

Техникалық және кәсіби білім, күндізгі оқу бөлімі (қазақ тобы)

 

   26.01.20 ж.  12.02.20ж                                                                                            

 

 

Апта күндері

 

Сағаты

 

Пәндер, күні

 

Дүйсенбі

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815 Биостатистика негіздері  27/01 -10/02;
 

Сейсенбі

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815
 

Сәрсенбі

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815 Биостатистика негіздері  29/01 -05/02;
 

Бейсенбі

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815
 

Жұма

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815

Пәндер                                                 Оқытушының аты,жөні                                   Базасы

    Биостатистика негіздері                           Тажикова Д.Т.                                                   ҚКА№7

    

 

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий II полугодия

Группа 3 СД 2 (рус)

Техническое и профессиональное образование, очная форма обучения (русское отделение)

с 26.01.20 г. по 12.12.20 г.

 

Дни   недели

 

Часы

 

Предмет,   Дата

 

 

Понедельник

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815 Основы биостатистики  с 27/01 по 10/02;
 

Вторник

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815 Основы биостатистики  с 04/02 по 11/02;
 

Среда

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815  
 

Четверг

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815
 

Пятница

9 00 – 10 35
1045 – 1220
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815

      

  Предмет                                                Ф.И.О.преподавателя                                             База

Основы биостатистики                          Сугурбаева Л.К.                                                   ҚКА№7

 

 

   Сабақ кестесі

 3 СД 1\1 (қазақ) тобы

«Мейірбике ісі» 0302000 мамандығы,  күндізгі оқу бөлімі 

2019 – 2020 оқу жылының IІ жарты жылдықтағы факультативті сабақтары

 

  

Пәндер Оқытушының аты,жөні Базасы Өткізу күндері
Биостатистика негіздері Тажикова Д.Т. №7 ҚКА 13/02; 20/02; 27/02; 05/03; 1203; 19/03; 20/03; 0204; 09/04; 16/03,

 

 

   Сабақ кестесі

 3 СД 1\2 (қазақ) тобы

«Мейірбике ісі» 0302000 мамандығы,  күндізгі оқу бөлімі 

2019 – 2020 оқу жылының II жарты жылдықтағы факультативті сабақтары

 

Пәндер Оқытушының аты,жөні Базасы Өткізу күндері
Биостатистика негіздері Тажикова Д.Т. №7 ҚКА 14/01, 25/02; 28/02; 03/03; 06/03; 11/03; 14/03; 17/03; 26/03; 28/03

 

 

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий для студентов 3 курса группы №3

(3 СД2/1)

по специальности 0302000 «Сестринское дело» очной формы обучения

на IІ полугодие 2019 – 2020 учебного года

 

Название предмета ФИО преподавателя База Даты проведения
Основы биостатистики Сугурбаева Л.К. №7 ГКБ 25/02; 03/03; 12/03; 18/03; 01/04; 04/04; 06/04; 10/04; 13/04; 16/04;

 

 

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий для студентов 3 курса группы №3

(3 СД2/1)

по специальности 0302000 «Сестринское дело» очной формы обучения

на IІ полугодие 2019 – 2020 учебного года

 

Название предмета ФИО преподавателя База Даты проведения
Основы биостатистики Сугурбаева Л.К. №7 ГКБ 28/02; 06/03; 1303; 20/03; 01/04; 04/04; 06/04; 10/04; 13/04; 2404;

 

 

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий для студентов 3 курса группы №3

(3 СД3)

по специальности 0302000 «Сестринское дело» очной формы обучения

на IІ полугодие 2019 – 2020 учебного года

 

Название предмета ФИО преподавателя База Даты проведения
Основы биостатистики Сугурбаева Л.К. №7 ГКБ 14/02; 21/02; 12/03; 18/03; 01/04; 04/04; 06/04; 09/04; 33/04; 30/04;

 

 

Сабақ кестесі

II жарты жылдықтағы факультативті сабақтар

 2 СД 1 (қазақ) тобы

Техникалық және кәсіби білім, күндізгі оқу бөлімі (қазақ тобы) 

   26.01.20 ж. – 12.04.20ж                                                                                            

 

Апта күндері

Сағаты

 

Пәндер, күні

 

Дүйсенбі

9 00 – 10 35  
1045 – 1220
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері  03/02 -16/03;
 

Сейсенбі

9 00 – 10 35
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815
 

Сәрсенбі

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері  05/02 – 11/03;
 

Бейсенбі

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815
 

Жұма

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620
1640 – 1815

 

  Пәндер                                                 Оқытушының аты,жөні                                   Базасы

 Кәсіпкерлік және бизнес негіздері                 Тапишева Г.Б.                                               «Эмили» МО

   

Сабақ кестесі

II жарты жылдықтағы факультативті сабақтар

 2 СД 2 (қазақ) тобы

Техникалық және кәсіби білім, күндізгі оқу бөлімі (қазақ тобы)

 

26.01.20 ж. – 12.04.20 ж

 

Апта күндері

Сағаты

 

Пәндер, күні

 

Дүйсенбі

9 00 – 10 35  
1045 – 1220
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815
 

Сейсенбі

9 00 – 10 35
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері  – 04/02 –  10/03;
 

Сәрсенбі

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435
1445 – 1620
1640 – 1815
 

Бейсенбі

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815
Кәсіпкерлік және бизнес негіздері  – 06/02 – 12/03;
 

Жұма

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620
1640 – 1815

 Пәндер                                                 Оқытушының аты,жөні                                   Базасы

 Кәсіпкерлік және бизнес негіздері            Тапишева  Г.Б.                                                «Эмили» МО

 

 

Р А С П И С А Н И Е

Факультативных занятий II полугодия

Группа 2 СД 3 (рус)

Техническое и профессиональное образование, очная форма обучения (русское отделение)

26.01.20 г. – 12.04.20г.

 

Дни   недели

Часы

 

Предмет,   Дата

 

 

Понедельник

9 00 – 10 35  
1045 – 1220
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815 Основы предпринимательства  и бизнеса – с 30/03 по 06/04;
 

Вторник

9 00 – 10 35
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815  
 

Среда

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620
1640 – 1815  
 

Четверг

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815  
 

Пятница

9 00 – 10 35  
1045 – 1220  
1300 – 1435  
1445 – 1620  
1640 – 1815 Основы предпринимательства  и бизнеса – с 07/02 по 10/04;

 

Предмет                                                Ф.И.О.преподавателя                                             База

Основы предпринимательства

и бизнеса                                                    Тапишева Г.Б.                                                   МЦ «Эмили»